ElectroNIXclock 4xZ573M USB

Najmniejszy z lampowej rodziny zegar wykonany na bazie czterech lamp Z573M jest równie uroczy jak jego więksi bracia. Jak wszystkie zegary electroNIXclock obudowa została wykonana w technologii CNC.

 

Dzięki prostocie designu oraz połączeniu z odpowiednimi materiałami electroNIXclock staje się znakomitym dopełnieniem wysmakowanego wnętrza. Ciepła barwa dębowej deski stanowi efektowne tło dla lamp NIXIE.

 

Sterowanie oparte jest o nowoczesny mikrokontroler, dzięki któremu zegar jest dokładny i pobiera bardzo mało prądu. Ultrakondensator zapewnia podtrzymanie odliczania czasu w przypadku zaniku energii elektrycznej w gniazdku.

 

Zegar wyposażono w czujnik światła, który dostosowuje jasność świecenia lamp w zależności od natężenia światła otoczenia. Korzystnie wpływa to na żywotność lamp. Funkcja alarmu podwyższa funkcjonalność zegara. Silikonowe nóżki zapobiegają ślizganiu i rysowaniu powierzchni na których spocznie zegar.

 

Podstawowe parametry zegara:

Parametr: Wartość:
Wymiary [wys. x dł. x szer.]: 65 x 80 x 180
Masa: 375g
Napięcie zasilania: 5V z portu USB lub ładowarki micro-USB
Pobór mocy: ~1,5W
Wysokość cyfry: 15,5mm
Możliwość wygaszenia lamp: tak
Regulacja jasności świecenia lamp: tak
Alarm: tak

W skład oferty wchodzi kompletny, zmontowany zegar wraz z lampami oraz instrukcja obsługi (online). Wszystko zamknięte w eleganckim drewnianym pudełku. Do zasilania zegara niezbędny jest zasilacz microUSB (dowolna ładowarka od smartfona). ElectoNIXclock to nie tylko super prezent, ale też oryginalny firmowy gadżet.

Zegar dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Deski dolna oraz górna mogą być ciemne-bejcowane lub jasne- woskowane, a pasek metalu pomiędzy nimi wykonany z aluminium lub mosiądzu. Można w ten sposób dopasować wygląd zegara tak aby komponował się np. z odcieniem mebli. Wszystkie warianty prezentują się świetnie, a wybór koloru należy od upodobań klienta.