ElectroNIXclock 4xLC516

Zegar wykonany jest za pomocą nowoczesnych technologii. Efektowna, biała płytka PCB zmontowana została za pomocą automatu montażowego. Wykończenie dębowych desek zostało wykonane w technologii CNC, a obróbka przeźroczystych płyt przeprowadzona została za pomocą lasera.

 

Dzięki prostocie designu oraz połączeniu z odpowiednimi materiałami electroNIX lock staje się znakomitym dopełnieniem wysmakowanego wnętrza. Ciepła barwa dębowej deski stanowi efektowne tło dla lamp NIXIE.

 

Zastosowane lampki to tzw. leżaki magazynowe, nigdy nie używane. Gwarantuje to ich długowieczność i dużą czytelność. Sterowanie oparte jest o nowoczesny mikrokontroler, dzięki któremu zegar jest dokładny i pobiera bardzo mało prądu. Ultrakondensator zapewnia podtrzymanie odliczania czasu w przypadku zaniku energii elektrycznej w gniazdku.

 

Zegar wyposażono w czujnik światła, który dostosowuje jasność świecenia lamp w zależności od natężenia światła otoczenia. Korzystnie wpływa to na żywotność lamp. Funkcja alarmu podwyższa funkcjonalność zegara. Silikonowe nóżki zapobiegają ślizganiu i rysowaniu powierzchni na których spocznie zegar.

 

Podstawowe parametry zegara:

Parametr: Wartość:
Wymiary [wys. x dł. x szer.]: 65 x 80 x 180
Masa: 375g
Napięcie zasilania: 230VAC / 12VDC
Pobór prądu: ~1,5W
Wysokość cyfry: 15,5mm
Możliwość wygaszenia lamp: tak
Regulacja jasności świecenia lamp: tak
Alarm: tak

W skład oferty wchodzi kompletny, zmontowany zegar wraz z lampami, zasilacz wtyczkowy oraz instrukcja obsługi. Wszystko zamknięte w eleganckim drewnianym pudełku. ElectoNIXclock to nie tylko super prezent, ale też oryginalny firmowy gadżet.

Zegar dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Deski dolna oraz górna mogą być ciemne-bejcowane lub jasne- woskowane. Można w ten sposób dopasować wygląd zegara tak aby komponował się np. z odcieniem mebli. Oba warianty prezentują się świetnie, a wybór koloru należy od upodobań klienta.